Yatak Yıkama

Yatak yıkama sağlığımız acısından çok önemli bir yerdedir. Ortalama günde 8 saatimizi yatakta geçirmekteyiz. Yatak yıkama hizmeti bilinçli kişiler tarafından yapılmalıdır. Rastgele leke sökücüler kullanılmamalıdır yatağa ve sağlığınıza zarar verebilir. Yataklarınızın içerisinde kalan suyun güçlü bir makinayla vakumlanması gerekmektedir. Kullandığımız şampuan ve yan ürünler %100 organik (anti alerjik) ürünlerdir. Alerji yapan kimyasal madde içermez. Aksu Yatak Yıkama da yatak yıkama işlemi bittikten sonra 4 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.

Yatakların temizliği oldukça zordur. Ülkemizde yatak temizliği konusundaki ciddi açığı görerek Aksu Yatak Yıkama olarak kendimizde bu sektöre de girme zorunluluğunu hissettik. Aksu Yatak Yıkama müşterilerimizin koltuk ve halılarını temizlerken bu konuda da bir çok istek alarak yatak yıkama hizmeti vermeye başladık.

Bu temizlik konusunda kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü insan sağlığına asla zarar vermemektedir. Nano teknoloji ile üretilmiş çok özel ürünlerdir. Yataklarınızı çok kısa sürelerde kullanıma uygun hale getirirler. Yapmış olduğumuz temizlikten %100 memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin altına Aksu Yatak Yıkama imzasını atarak garantimizi veriyoruz.

Yataklarınızı temizletmek için artık belli belirsiz firmalarla uğraşmanıza gerek yok firmamız sadece bir telefon uzağınızdadır.

Comments are closed.